SMARTzáhrada

pomôžme prírode
 

Pomôžeme Vám vytvoriť dokonalú záhradu, budete mať dokonalý prehľad vo Vašom skleníku a trávnik bude vyzerať ako v raji.

Prepojenie záhrady s Vašou SMART domácnosťou nebolo nikdy jednoduchšie. Na zavlažovanie stačí použiť relé na ovládanie jednotlivých zón zavlažovania, na premenu Vášho skleníka na SMART postačuje použitie senzorov vlhkosti, teploty a vlhkosti pôdy a taktiež elektrický pohon na otváranie okien v skleníku. Dokážeme Vám prepojiť taktiež robotickú kosačku s celým riadením Vášho domu. Taktiež Vám dokážeme ovládať elektrické zastrešenie bazéna a viete mať taktiež prehľad o teplote bazéna.

Vy naviac získate oproti klasickej inštalácii zavlažovania samotnú úsporu, nakoľko nemusíte investovať do riadiacej jednotky, ktorá ovláda len systém. Všetko zvládneme s našim systémom a s riadiacou jednotkou, ktorá Vám ovláda celú Vašu SMART domácnosť a taktiež SMART záhradu.
Základné parametre našej inteligentnej záhrady:

 • postupné zónové spustenie zavlažovania
 • odloženie zavlažovania v prípade zrážok alebo silného vetra
 • odloženie zavlažovania v prípade aktivity na záhrade
 • ovládanie robotickej kosačky cez SMART systém Vašej domácnosti
 • ovládanie záhrady pomocou mobilnej aplikácie
 • riadenie osvetlenia záhrady pomocou senzorov alebo aktivity v záhrade
 • prehľad o stave bazéna a taktiež ovládanie elektrického zastrešenia bazéna

Vaša SMART záhrada by mala byť plne automatizovaná aby ste si mohli užívať pokojné chvíle s rodinou a venovať sa podstatnejším veciam, ako napr. zapínať ventily na zavlažovaní.

SMART záhrada? Žiadny problém

Na inštaláciu SMART zavlažovania nepotrebujete inú riadiacu jednotku, všetko dokážeme riadiť cez našu riadiacu jednotku. Zaujalo Vás riešenie SMART záhrady Radi by ste boli informovaný o novinkách v oblasti SMART záhrady? Tak neváhajte a zadajte e-mailovú adresu pre odber noviniek.


 

   

  PARTNERI